pirmdiena, 2011. gada 12. decembris

Jautrības Ulubelē

Sestdien, 10.12.2011.g. Ulubelē viesojās mums mīļi ciemiņi - Latvijas Mobilā Telefona komanda.Dzīvnieki tika pie fantastiski gardiem kārumiem. Un ne tikai gardiem - ar atvesto ļoti labo kucēnu ēdienu šobrīd tiek izbaroti 7 mazi suņmazuļi, kuriem šajā pat dienā ļoti saslima mammīte. LMT cilvēki ne tikai atveda mantas, bet - neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem - iepazinās ar patversmes iemītniekiem, vedot tos garās pastaigās pielijušajā mežā. 

Tikmēr mūs apciemoja 52 ekipāžas no Autofoto orientēšanās sacensībām. Ulubele bija izvēlēta par vienu no Rīgas rajona pitstopiem. Dalībniekiem bija ne tikai mūs jāatrod, bet arī jāveic sirds darbs - atvedot dzīvniekiem kādu noderīgu lietu un jāizpilda uzdevums - jānofotografējas pie mūsu Loras būdas ar viņu fonā. 


Visai bailīgās un satrauktās Loras pielabināšana un izvilināšana no būdas izvērtās par ļoti jautru pasākumu. 


Fotogrāfijās var redzēt ar kādu izbrīnu to vēro Loras patversmes kaimiņi - citi dukši. Loras sestdienas kontā - 8 desmaizes un 5 cīsiņi :)


Uz visu - kā lielu bardaku noskatījās kārtībnieks un dusmu pūķis Napoleons - visus sirsnīgi aprejot. 


Vakars beidzās ar 7 mazu kucēnu došanos uz pagaidu mājām un mēs šobrīd ļoti turam īkšķus, lai 2 māsiņas un 5 brālīši laimīgi sagaidītu savus pirmos Ziemassvētkus, dotos uz mājām pie sava īstā cilvēka.

U komanda

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru