svētdiena, 2011. gada 25. decembris

Ziemassvētku brokastis Ulubelē

Kā jau katru gadu ierasts,  Ziemassvētku rītā Ulubeles draugi satiekas Ziemassvētku brokastīs - atskatāmies uz paveikto gada laikā, saņemam laba vēlējumus nākamam gadam, dāvanas un sirsnīgas sarunas, karstvīns un daudz, daudz dzīvnieku - vienvārdsakot, viens lustīgs pasākums :)


Jau otro gadu Ulubele saimnieko Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē un jau otrās Ziemassvētku brokastis aizvadītas tieši te - Līčos. Kā tad mums šogad gāja?


Muzikālā pavadījumā mūs izklaidēja studija Grieži, ļaujot izdancoties un uzdziedāt līdzi


Arī mūsu suns Ullu iekarsa dejā - izklaidējot klātesošos ar vēl neredzētiem suņdeju soļiem :)


Ullu ticis arī pie dāvanām - mazo mīļzvēriņu samīļot, bet lielo barības maisu nevienam neatdot - tāds ir plāns :)


Un pašā Ziemsvētku rītā suņu pajūgā ar TogoTeam komandas laipnu gādību pie mums ieradās Ziemassvētku vecītis, lai bērniem prieks un Ulubelei svētība :) Kamēr Ziemassvētku vecītis ciemojās patversmē, lustējās ar bērniem un apciemoja patversmes suņus un kaķus, viņa uzticamie draugi suņi vizināja bērnus. Pat mūsu lielā kaķene Belle tika izvizināta :)


Ziemassvētku vecītis pa tam laikam viesojās patversmē, izdejojās ar bērniem un tukšoja savu dāvanu maisu


... kā arī piedalījās Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes veterinārās istabas atklāšanā. 
Jā, mums tagad turpat uz vietas Līčos būs sava veterinārā telpa, kas ļaus būtiski atvieglot patversmes dzīvnieku ārstēšanu un aprūpi :) Par to esam ļoti priecīgi un pateicīgi Rīgas domei par atbalstu tās tapšanā!


Ciemiņi nāca ar dāvanām patversmes dzīvnieciņiem. Paldies mīļš visiem, paldies, ka bijāt kopā ar mums šai Ziemsvētku rītā :)
Novēlam gan jums, gan mums daudz prieka un mīļuma - lai varam plati smaidīt pasaulei un darīt labus darbus ar prieku un sirsnību!!! 


Lai svētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!
No sirds Jūsu Ulubeles komanda


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru