otrdiena, 2012. gada 21. februāris

Palīdz mazām un lielām ķepām...


Priecājamies par draugiem, kas atgriežas un ir gatavi darīt labus darbus atkal un atkal :) 
Tādi draugi Ulubelei ir Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles komitejas un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles nodaļas aktīvisti, kas jau otro gadu starp savām daudzveidīgajām aktivitātēm atrod laiku un iespēju palīdzēt arī dzīvnieku sirsniņām jebšu kā viņi saka: "Mazo un lielo ķepu īpašniekiem".

 

Sarkanais Krusts Dobelē aicina palīdzēt dzīvnieku pansijai Ulubele!
Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles komiteja un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Dobeles nodaļa jau otro gadu uzsāk vērienīgu un aizkustinošu akciju „Izdari sirds darbu”, lai palīdzētu dzīvniekiem – suņiem un kaķiem – no dzīvnieku pansijas Ulubele, kurā tie nonāk saimnieku pamesti vai noklīduši.
Pansija ir vieta, kurā dzīvnieki nonāk novārguši, izsalkuši vai savainoti, tādēļ tiem ir nepieciešamas rūpes, veterinārie pakalpojumi un cilvēkmīlestība. Diemžēl pašvaldība katram mīlulim sedz tikai 14 dienu uzturēšanos pansijā, bet tik īsā laikā daudziem dzīvniekiem neizdodas tikt pie saimnieka. Lai dzīvniekus neiemidzinātu, Ulubele uzņemas rūpes par tiem, izmantojot cilvēku saziedoto dzīvnieku barību, finansiālos un materiālos līdzekļus, un brīvprātīgo darbu, nodrošinot dzīvniekiem labvēlīgus dzīves apstākļus.
Mēs aicinām Tevi ziedot avīzes, segas, tīras un siltas drēbes dzīvnieku guļvietām, kā arī rotaļlietas gan lielajiem, gan mazajiem suņiem un kaķiem. Ziedo arī konservus un žāvējumus, un citus našķus pansijā mītošajiem dzīvniekiem. To visu vari nogādāt Brīvības ielā 3, Dobelē, otrdienās un sestdienās no plkst. 09.00 līdz 13.00. Mums ir jāpalīdz dzīvniekiem dzīvot labāku dzīvi!
Atceries, ka arī Tu vari palīdzēt ziedojot, arī Tu vari izvest pastaigā suni un samīļot kaķi! Pansijas iespējas ir ierobežotas, tādēļ aicinām – parūpējies par dzīvniekiem arī Tu! Pieejams arī ziedojumu konts – Latvijas Sarkanā Krusta Dobeles komiteja, LV76UNLA0050005228171, reģ. nr. 40008002279 ar norādi “Dzīvnieku pansijai Ulubele”. Vairāk informācijas, kā palīdzēt, vari atrast www.draugiem.lv/dsk vai www.ulubele.org

Informāciju sagatavoja:
Aivis Majors,
Latvijas Sarkanā Krusta
Jaunatnes Dobeles nodaļas
Preses sekretārs
aivis.dskj@gmail.com


No sirds pateicamies par Jūsu sirdsdarbu un gaidam ciemos :)
Būs prieks atkalredzēties :)))
U komanda 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru