ceturtdiena, 2012. gada 22. marts

Kanalizācijas akā Bolderājā iekritis suns –meklējam saimnieku!

18.03.2012.g. Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme Ulubele saņēma zvanu no Admirāļu ielas Bolderājā. Nejauši ejot gar atvērtu kanalizācijas lūku, cilvēki bija dzirdējuši klusas raudas – suņa raudas. Atbraucot glābējiem, pavērās traģisks skats. Pie netīrās sienas piespiedies tupēja pārbijies un pārsalis VAS tipa suņu puika. Viņš trīcēja. Izcelts dienasgaismā, suns apžilba un nespēja pats noturēties kājās. Jau pārdesmit minūtes vēlāk – klīnikā, dakteri konstatēja, ka dzīvnieks ir ilgstoši cietis badu, kā arī lielais sals ir skāris pakaļķepas. Bet viss ir ārstējams. Palīgā sauciena zvans bija atskanējis laikā. Šobrīd suns ir Ulubeles aprūpē un jau pavisam drīz parādīs, ka viņā tik tiešām rit vācu aitu sugas senču asinis. Dzīvnieks joprojām ir bikls un patversmes darbinieku lielākais uzdevums ir atrast tam saimnieku.


Ulubeles komanda aicina uzmanīgi aplūkot fotogrāfijā redzamo dzīvnieku. Aicinām, īpaši Bolderājas iedzīvotājus, būt atsaucīgiem un ziņot par  iespējamo suņa saimnieku, zvanot t.20203333 vai rakstot ulubele@ulubele.org
Mūsos vienmēr mīt cerība, ka šī nav kārtējā kāda cilvēka cietsirdības izpausme pret dzīvnieku, bet gan apstākļu sakritība vai nelaimes gadījums. Tāpēc, lūdzu, neesiet vienaldzīgi un zvaniet uz patversmi, lai mēs varētu izzināt konkrētā negadījuma vai ļaunprātības apstākļus.
Suns Ulubeles patversmē uzturēsies, līdz atradīs savus vai jaunus saimniekus.
Pirmās 14 uzturēšanas dienas ikvienam dzīvniekam patversmē apmaksā no Rīgas pilsētas budžeta. Tālākās rūpes par dzīvnieka uzturēšanu un ārstēšanu uzņemas Ulubele. Tas iespējams vienīgi pateicoties ziedojumiem.

Ziedojumu tālrunis šī un citu rūpju bērnu ārstēšanai un uzturēšanai – 90006083.
Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes vajadzībām izveidots speciāls konts:

LV 97 HABA 0551 0283 5389 3
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
„Jaunsalenieki”, Salaspils pilsēta, LV-2121
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993


Ulubeles komanda

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru