pirmdiena, 2012. gada 26. marts

Ulubele Namiņā :)

Kāda jauka diena kādā jaukā vietā - tieši tas atgadījās Ulubelei piektdien, ciemojoties bērnu un jaunatnes radošo spēju attīstības centrā "Namiņš" un iegūstot daudz jaunu draugu :)


No rīta dodoties uz Namiņu, ārā jau bija dzirdama neliela kņada - tas tāpēc, ka daži nepacietīgākie pasākuma dalībnieki jau bija ieradušies un nevarēja vien sagaidīt sākumu - Namiņā todien bija "Mīļo dzīvnieciņu izstāde".


Kādi bērnu draugi un mīluļi tik nebij saradušies - protams, suņi un kaķi pierādīja savu mīļdzīvnieka dominējošo statusu. Bet tāpat varēja iepazīties ar zivtiņu, trusi, mājas (istabas) sesku, jūrascūciņu. Bruņurupucis tik nebija ieradies - laikam pa lēnu rosījās :)


Arī mēs izmantojām šādu lielisku pasākumu, lai kopā ar bērniem no sirds izpriecātos. Mūsu Ullu un Belle no Ulubeles visaktīvāk rosījās ap bērniem - tā teikt sevi parādīja un uz citiem paskatījās :)


Mazliet pamocījām bērnus ar stāstījumu par sevi :) Bet jāsaka - gods, kam gods - mazie pacietīgi klausījās, lielākie labprāt stāstīja par saviem mīluļiem - kā izrādījās, gandrīz katram vai nu mājās, vai laukos ir pa kādam mīļdzīvniekam.
Bijusī patversmes mīlule - sunīte Mokka ar savu piemēru rādīja, kā jāuzvedas labi audzinātam sunim. Bērnu klātbūtnē viņa bija ideāla, ko gan nevar teikt par suņu sabiedrību, kurā viņai tomēr ir arī sava bieze vārde, ko teikt :)


Namiņā speciāli Ulubeles patversmes mīluļiem bija sarūpētas īpašas, skaisti noformētas dāvanas, ko kādu brīdi apsargāja divi sargsuņi - tie nu laikam Namiņa pastāvīgie iemītnieki, bet nu jau dāvanas ir Līčos.


Mīļdzīvnieku izstādes galvenais pluss - neviens dzīvnieks netika vērtēts (nekādās nominācijās), jo tie tak mīļdzīvnieki, katram saimniekam vismīļākie un visīpašākie :) - katrs par dalību izstādē saņēma skaistas, bērnu gatavotas medaļas. Mēs, savukārt, Namiņam dāvājām Ulubeles īpašo kaķmeitiņu ar Ulubeli sirsniņā, ko mīlēt un lutināt un mūs atcerēties :)


Un ir tik fantastiska sajūta, kad bērns pasākuma nobeigumā pienāk klāt un saka: "Es mammai un tētim izstāstīšu, mēs datorā atradīsim un noteikti aizbrauksim pie jums ciemos!" :))) Smaids plecu platumā - mīļie bērni un bērnu vecāki - mēs jau tik priecāsimies par katru no jums, un kā suņi un kaķi priecāsies par draugiem, kas tos samīļo, kas ļauj to dvēselītēm atlabt pēc pāridarījumiem. 


Vienvārdsakot, visi priecājāmies par satikšanos šādā kompānijā un Namiņam noteikti ir īpaša vieta Ulubeles sirdī.

Priecīgā
U komanda

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru