pirmdiena, 2012. gada 14. maijs

Sargs Tavam dārzam

Pagājušo sestdien - 12.05.2012.g. - Ulubelei bija prieks viesoties Salaspilī Nacionālajā Botāniskajā dārzā, kur uz kārtējo gadatirgu pulcējās stādaudzētāji. Par šo pasākumu var palasīt un bildes apskatīt Rīgas Apriņķa Avīzē - tai skaitā arī par mums :)

Sargs tavam dārzam

Teksts un foto: Karina Bērziņa
Tur, kur ir dārzs, vajadzīgs arī krietns sargs – kāds jauks suņuks, un tos piedāvāja dzīvnieku patversme "Ulubele". Stendā visu dienu tika mīļoti divi astoņus mēnešus jauni suņabērni, pa tirgu staigāja cilvēka auguma lelle sunītis Ullu, kas aicināja gadatirgus viesus un dalībniekus iepazīties ar abiem jaukumiņiem un atrast savu mājas mīluli starp patversmes suņiem.

Suņumeitiņa no stenda devās uz jaunajām mājām Siguldā, kur viņu gaida vēl trīs suņuki. Vēl vairāki cilvēki devās uz patversmi, daudzi zvanīja uz ziedojumu tālruni, arī patversmes ziedojumu kaste pamazām pildījās, bet bērni nāca tieši pie sunīša Ullu un meta naudu viņa groziņā.

"Cilvēki ir ļoti atsaucīgi un ieinteresēti, nāk pie stenda, taujā par adopcijas iespējām, esmu ļoti pateicīga Nacionālajam Botāniskajam dārzam un personīgi tā direktoram Andrejam Svilānam par iespēju piedalīties šajā gadatirgū," teic dzīvnieku patversmes "Ulubele" pārstāve Zanda Radziņa.

Patversmes pārstāvji dodas uz lielajiem gadatirgiem, jo tur pulcējas lauku cilvēki, un tā ir lielo suņu vienīgā cerība tikt pie labiem saimniekiem, jo pilsētas dzīvoklis nav piemērots lieliem suņiem, taču divas trešdaļas no patversmē esošajiem suņiem ir liela auguma. Tiesa, nācās saskarties arī ar cilvēku bezatbildību – kāds vīrietis gribēja paņemt suni uz pāris gadiem un tad atkal atvest atpakaļ uz patversmi gluži kā rotaļlietu. Z. Radziņa paskaidroja, ka suni šim cilvēkam nedos un brīdinās arī pārējos patversmes darbiniekus par tamlīdzīgām situācijām.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru