sestdiena, 2012. gada 25. augusts

Lielo leļļu un talismanu gājiens

Svētdien, 26. augustā, Vērmanes dārzā pulcēsies Latvijā mītošās lielās lelles un talismani. Lielās lelles uz Vērmanes dārza skatuves kāps plkst. 12:00, kur katra lelle tiks iepazīstināta ar skatītājiem, vēlāk lielās lelles no Vērmanes dārza virzīsies pāri pilsētas kanālam gar Latvijas Nacionālo Operu un tad sasniegs Vecrīgu. Tālāk Vecrīgā Lielo Leļļu un Talismanu  gājiens dosies pa Aspazijas bulvāri, Vaļņu ielu, Kalēju ielu, Audēju ielu, Kungu ielu, Tirgoņu ielu, Jēkaba ielu, Torņa ielu līdz atkal nonāks uz Vaļņu ielas un pa Brīvības ielu lielās lelles un talismani atgriezīsies Vērmanes dārzā. Lielo Leļļu un Talismanu gājiena maršruts vedīs arī cauri Vecpilsētas atpazīstamākajām atpūtas vietām– Līvu un Doma laukumiem.

Maršruts

Vēlāk Vērmanes dārzā skatītāji kopā ar lielajām lellēm varēs iesaistīties dažādās aktivitātēs. "Dansukker" Cukuriņa cukura figūriņu darbnīcā katrs varēs pagatvot  garšīgu baltā cukura figūriņu, dejot limbo ar “Guttas” sulu vīrīņu Guttiņu, saņemt balvas no “Algida” Sirsniņas un “Ingman” Lāča Alfija, kā arī “ Valio” Alma piena produktu gotiņai palīdzēt tikt pie vārda. Pols Lācis diriģēs pats savu orķestri.  Katrs pasākuma apmeklētājs varēs saņemt balonus no “JYSK” talismana Billija, Selgas Cepumiņa, Lelles.lv un Zilonīša Lieliskā, kā arī iepazīties ar šī gada gājiena dalībniekiem, vai vienkārši par piemiņu nofotogrāfēties ar jebkuru lielo lelli.

Uz Vērmanes dārza skatuves būs redzami talismanu sagatavotie priekšnesumi- Lido Kaķu Meļņa un Pelēča, Gudrās pūces un Zilonīša Lieliskā deja, bet “Līvu akvaparka” Lauvēns Bonifācījs Fon Līvs sniegs pat akrobātisku deju šovu. Attapīgākie skatītāji, atminot Lelles.lv uzdotās mīklas, tiks pie nelielām dāvaniņām. Aktīvākie skatītāji varēs iesaistīties dažādās jautrās spēlēs kopā ar “ Pārsteigumu karuseļa” talismaniem. Vērmanes dārza teritorijā darbosies grima darbnīca, piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas.

Vairāk informācijas par "Lielo Leļļu un Talismanu gājienu" iespējams atrast mājas lapā talismani.lv
Kā tas notika pagājušo gadu, var apskatīties šeit
 


Pasākuma producents ir  pasākumu operators „UNTITLED productions”

Piedalīsies arī mūsu Ullu un Belle no Ulubeles, 
nāciet kopā svinēt lielo leļļu dienu :) 
Ulubeles komanda

2 komentāri:

  1. Mani bērni bija un redzēja gan Ullu, gan Belli :), tikai nofotografēties kopā gan pakautrējās :)

    AtbildētDzēst
  2. Un kur bildītes? Mēs arī ar mazo dēlu bijām. ļoti patika Ullu un Belle, pat nobalsojām par viņiem:)

    AtbildētDzēst