otrdiena, 2012. gada 25. septembris

Kā mums gāja PET EXPO22.septembrī izstādes Pet Expo 2012 laikā Ulubele satikties aicināja Līču patversmē adoptēto suņu saimniekus.


Viņi dalījās pieredzē, bet galvenais – sadraudzējās un pierādīja, ka bezšķirnes suņi spēj tikpat cēli iet ringā, klausīt saimniekus un smalki uzvesties kā viņu sugas brāļi un māsas ar ciltsrakstiem.
Suņu saimniekus izvaicāja Ulubeles labais gariņš un krustmāte – aktrise Karina Tatarinova. Savukārt publiciste un rakstniece  - izdevniecības Zvaigzne ABC detektīvu kluba vadītāja Dace Judina ar savu adoptēto Rego  stāstīja par cilvēcību un atbildību – īpašībām, kas lēnām zūd.

Dace neslēpa, ka viņas jaunajā detektīvsērijas romānā būs jauns personāžs – adoptēts suns!


Parādē braši gāja mūsu mazais vingrotājs – sunītis ratiņkrēslā Fuksītis. Izstādē ieguvām labus draugus – dzīvnieku aksesuāru ražotāju Lilly. Firmas meitenes Fuksītim piedāvāja ekskluzīvus ratus ar gandrīz 50 % atlaidi. 2 dienu laikā vajadzīgā summa tika saziedota un tagad Fuksis ar saviem sirsnīgajiem pagaidu māju saimniekiem varēs doties garākos izbraukumos.


Tikmēr Ulubeles stendā varēja uzzināt visu iespējamo informāciju par dzīvnieku adopciju, palīdzību patversmei un savus cilvēkus gaidīja 3 lieliski minči, arī šie 2 pusaudzīši.


Mūsu lieliskā Princesīte, kura radīta, lai būtu blakus cilvēkam. Viņa sagaidīja un 23.septembrī devās uz jaunām mājām – Rīgas centrā, kur mācīs cilvēcību diviem bērniņiem.


Gatavojoties izstādei un tās laikā Ulubelē tika nogādāts rekordliels makulatūras daudzums – 13,2 tonnas. BT1 čaklākajiem vācējiem dāvāja ielūgums. Ar daudziem iepazināmies klātienē un mūsu labi iesāktā sadarbība turpināsies.
Ulubele saka paldies visiem, kas apciemoja patversmes stendu, atnesa mīļas un noderīgas dāvanas. Lielais paldies izstāžu sabiedrībai BT1 par iespēju būt Ķīpsalā.

Foto: F64 un Krists Čaupmans

Vēl bildes no pasākuma

Foto: Linda Kuikulīte

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru