pirmdiena, 2012. gada 17. septembris

Mūsu meitenes viesojas SAC

Sestdien, 15.septembrī, mūsu meitenes - Linda ar sunīti Bellu kopā ar vidējās paaudzes TDA "Ritums" viesojās divos sociālās aprūpes centros Jelgavas tuvumā, lai stāstītu par patversmi un rādītu priekšnesumus, bet visvairāk - lai iepriecinātu aprūpes iestāžu iemītniekus.


Vispirms viesojāmies Ozolnieku pašvaldības SAC "Zemgale", kurā mīt veci ļaudis, bet vēlāk VSAC "Zemgale" filiālē "Jelgava", kurā mīt cilvēki ar garīgo atpalicību. 

Dejotāji iepriecināju viņus ar dejām, bet Bella ar paraugdemonstrējumiem. Cilvēki ar sajūsmu sasveicinājās ar Bellu, vēlējās viņu samīļot un nofotografēties ar viņu, nevēlējās laist Bellu prom un prasīja, kad Bella atkal atbrauks ciemos.Ozolnieku pašvaldības SAC "Zemgale" vadītāja šodien solīja, ka mēģinās īstenot to, lai šajā iestādē būtu iespējams cilvēkiem ņemt sev līdzi mīļotos mājdzīvniekus, jo viņi ir sapratuši, ka dzīvnieki palīdz pārvarēt skumjas.

Sestdien saņēmām nedalīti pozitīvas emocijas...

Paldies

3 komentāri:

 1. Jā, Ozlonieku SAC "Zemgale" ir tiešām vieta, kur domā par cilvēkiem. Mana meita ar klasi jau 2 gadus tur iet projekta nedēļas ietvaros - spēlē šahu, dambreti ar tantēm un onkuļiem, viņi ļoti gaida skolēnus, un skolēniem patīk klausīties vecu ļaužu stāstos.... Man prieks, ka tiek domāts arī par mīļdzīvniekiem. Tieši nesen Rīgā ( vilcienu gaidot) noklausījos 2 vecu cilvēku sarunu par to, ka pēc viņu nāves sunītis var palikt viens, kā labābāk risināt to problēmu... vīrietis ieteica sievai rakstīt testamentu... Noteikti jau var arī Ulubelei pieteikt sunīti, ja nav radinieku, vai ne?!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. prieks, ka skolēniem ir tāda iespēja un ja vēl mīļdzīvnieki pievienosies, tad jau būs dubults prieks :)
   Ulubelē nonāks Rīgas pilsētas iedzīvotāju dzīvnieciņi, kurus mantinieki negrib paturēt, vai kuriem nav mantinieku, citās pašvaldībās dzīvnieki tiks nodoti tuvējā patversmē, kur pašvaldībai līgums noslēgts.

   Dzēst
 2. Paldies par atbildi, jo tiešām, noklausoties cilvēku sarunu, pirmo reizi par to aizdomājos.

  AtbildētDzēst