trešdiena, 2014. gada 14. maijs

Barboss - suns, kurš prot parunāties

Adoptēts ;) !!!
Par Barbosu viņu pirms ~ 8 gadiem nosauca saimnieks. Tad viņi bija laimīgi. Suns šīs sajūtas saglabāja līdz brīdim, kad viņa cilvēka vairs nebija. Tas nekas, ka pēdējos gadus nācās vadīt dārza mājiņā, ubagojot, lūgt naudu maizītei. Barboss bija paēdis un jutās labi, jo blakus bija saimnieks. Viņš palika dzīvot turpat – dārza mājiņu kooperatīvā, par viņu rūpējās saimnieka paziņas. Droši vien būtu turpinājis dzīvot, nevienam pāri nedarot, nevienu netraucējot. Bet viņu atveda uz patversmi Līčos. Vidējā auguma, ļoti skaistais suns jau pirmajās dienās pierādīja, ka ir gudrs, mierīgs un nosvērts. Viņam nepatīk, ja kāds daudzās, ja patversmē gar viņa būdu skrien un trokšņo. 
Viņam ir savas rakstura iezīmes – ne visai patīk gados jauni sugas brāļi, kuri vēlētos „opīti” nolikt pie vietas. Barboss ir gana stiprs, lai to nepieļautu. No tāluma raugoties, acis suņa sejā ir pat grūti pamanīt. Tās ir mazas, apaļas un ļoti dziļas. Vēl vismaz gadus 5 – 7 suns Barboss ir gatavs būt draugs un sargs. 
Atbrauc ciemos uz Līčiem un parunājies ar gudro Barbosu. Jā, - parunājies, jo viņš visu sapratīs. Pastāsti par suni draugiem, daloties ar šo lapu sociālajos tīklos.
Ja Tev ir jautājumi, zvani – 27803333, 27863333, raksti – adopcija@ulubele.org
Ja nav iespējas atbraukt vai adoptēt dzīvnieku, vari palīdzēt arī savādāk, katrs atbalsts ir nozīmīgs:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
konts: LV97HABA0551028353893
ar norādi "Līču patversmes dzīvnieku aprūpei"
Tāpat darbojas ziedojumu tālrunis: 90006083 (1,42eiro=1zvans).
Palīdzēt Ulubeles rūpju bērniem tu vari arī Ziedot.lv, atbalstot projektu – Izdari sirds darbu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru