otrdiena, 2014. gada 27. maijs

Labo stāstu par mazsuni Dūcīti rakstīs viņa cilvēks

Adoptēts ;) !!!
Viņa acīs ir neuzticība un bailes. Pastaigās viņš cenšas turēties cilvēkam aiz muguras, lai viņu nepamanītu un, Dieva dēļ, nepievērstu uzmanību. Viņš ir maza, smalka auguma, apmēram 5 - 6 gadus vecs, viņu atrada 28. aprīlī Imantā un viņš ir suns, kuru "cilvēks" regulāri sitis. 
Tāds arī ir - skumjš un īss mazā suņa Dūcīša stāsts. Bet Tev ir iespēja rakstīt turpinājumu - gaišu un priecīgu. Rakstīt par to, kā suņuks Līčos satika savu cilvēku, brauca mājās un mācījās saprast, ka cilvēks ir labs, ka viņa roka sniedz glāstus, viņa balss silda un slavē un pavada nav siksna, bet gan aicinājums iet pastaigā. 
Ja Tu zini kādu, kurš to varētu darīt - mācīt mazam suņu vīriņam atkal būt priecīgam kopā ar savu cilvēku, tad aizsūti viņam šo lapu. Dalies ar to savos sociālajos tīklos - varbūt 1289.ieteikums Dūcīti darīs laimīgu un viņam atbrauks pakaļ. 
Ja Tev ir jautājumi, zvani – 27803333, 27863333, raksti – adopcija@ulubele.org
Ja nav iespējas atbraukt vai adoptēt dzīvnieku, vari palīdzēt arī savādāk, katrs atbalsts ir nozīmīgs:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
konts: LV97HABA0551028353893
ar norādi "Līču patversmes dzīvnieku aprūpei"
Tāpat darbojas ziedojumu tālrunis: 90006083 (1,42eiro=1zvans).
Palīdzēt Ulubeles rūpju bērniem tu vari arī Ziedot.lv, atbalstot projektu – Izdari sirds darbu.

3 komentāri:

  1. nebaidieties adoptet kadu sunuku vai kakenu-ticiet--tie spes Jus iepriecinat un nenodos nekad!!! neviena pasaules nauda un bagatiba nespes dot to gandarijumu,,ko laimiga dziviniecina sirsnina ,,,to acu mirdzums un neizmerojama uzticiba un pateiciba!!!

    AtbildētDzēst
  2. mums bija suns no patversmes un kaķis no ielas. jāsaka - abi bija vislabākie :) pieņēmām jau lielus. pareizāk sakot - jau pusmūža :) nenožēlojam ne brīdi

    AtbildētDzēst
  3. Собаке лет 15; его никогда не били, жил он в частном доме с бабушкой, которая сильно заболела, потом её обманули и она отдала дом аферистам...он никогда не гулял на поводке и не видел незнакомых людей, по этому боится любого шороха. Шерсть выпала скорей от неправильного копмления... собаку хотели усепить, по этому вызвали вас!

    AtbildētDzēst