svētdiena, 2014. gada 22. jūnijs

Ulubele Saulgriežus ieskandina Zāļu tirgū Doma laukumā

Kaut arī lija kā pa Jāņiem, Doma laukumā Zāļu tirgū Ulubeles teltī pulcējās cilvēki, kuru vārdi sildīja sirds par darbu, ko Līčos veicam ikdienā. Sevi tautām parādīja 3 kucēnmāsas, pēdējās no mazajiem, kuri pavasarī tikai dažas dienas veci tika atrasti kastē pie Krustpils ielas. Par visu sirsnīgi brīnījās un visus steidza samīļot Ulubeles lielais jaukums – suņu puika Ufo, kurš tika pie Ineses darbināta zāļu vainaga un nelaida garām nevienu tirgus apmeklētāju ar smaržīgiem pīrādziņiem vai gardajiem kūpinājumiem.


Ulubeles komanda mīļu paldies saka pasākuma organizatoriem, īpaši Ilzei. Paldies viesnīcas „Gūtenbergs” saimniecei Mairitai par patvēruma došanu – vietiņu, kur pārģērbties mūsu brīvprātīgajiem palīgiem. Paldies tērpu studijai „Laiva” un Inetai, kas Ulubeles meitenēm aizlienēja krāsainus tautiskus brunčus. 
No sirds paldies dūšīgajiem palīgiem Alisai, Jānim un Rihardam, kuri iejutās Ullu un Belles tēlos un priecēja tirdziņa apmeklētājus. Paldies lieliskajai kundzei Lolitai par skaisto pašdarināto dāvanu - lielu somu ar noadītiem lustīgiem džemperīšiem Līču rūpju bērniem. Zāļu diena Doma laukumā bija drēgna un lietaina, tāpēc 3 mazās māsas džemperīšos jutās silti un omulīgi. 
Paldies Līgai par Ulubelei dāvāto ļoti skaisto Jāņu zāļu klēpi. Un paldies mazajām čaklajām kucēnu auklītēm Paulai, Evelīnai un Katrīnai. Noteikti tiksimies atkal pēc gada, bet esam pārliecināti, ka daudzi Doma laukumā iepazītie jaunie draugi jau pavisam drīz atbrauks ciemos uz Līčiem.
Ulubeles vārti būs atvērti arī svētku dienā. Līgo pēcpusdienā tiks iedegts Jāņu ugunskurs un sildīties aicināti visi draugi. 

Lai Jums un mums mīlestības, jauku brīžu piepildīti gada gaišākie svētki! 
Līgo! 
Ulubeles komanda 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru