pirmdiena, 2014. gada 1. septembris

Sociālo pakalpojumu centra "Īle" viesošanās Līčos

Līčos viesojās Dobeles novada sociālo pakalpojumu centra "Īle" klienti - cilvēki ar īpašām vajadzībām. Ulubeles komandu pārsteidza viņu sirsnība un ieinteresētība, kā katrs dzīvnieks nonācis patversmē, kāds ir viņa raksturs. Kāpēc vieni sadzīvo voljērā, bet citi spiesti mitināties vieni paši. 
Ar vislielāko nepacietību visi gaidīja brīdi, kad varēs kādu patversmes iemītnieku vest pastaigā. Centra cilvēki uzmanīgi noklausījās noteikumus, kas jāievēro patversmes brīvprātīgajiem darbiniekiem, kuri kopējiem palīdz suņu staidzināšanā,  uzdeva jautājumus, kāpēc dzīvniekus pastaigas laikā  nevar pacienāt un pļavā vai mežā atlaist no pavadām. Pastaiga bija gara un aktīva, kā arī daži iemantoja četrkājaino draugu, ar kuru kopā fotografējās un mājās rādīs draugiem un paziņām, lai viņi atbrauc uz Līčiem un kādu adoptē. 
Izglītojošā semināra noslēgumā Dobelnieki apsolīja, ka iepazīsies ar portālā www.dzivniekupolicija.lv iespējām. Uzzināja, kā var ievietot un izdrukāt sludinājumu, ja viņu pusē manīs kādu klaiņojošu dzīvnieku. 
Ulubeles komanda saka paldies par apciemojumu, atvesto makulatūru un dzīvnieku barību un gaida ciemos atkal! 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru