sestdiena, 2015. gada 17. janvāris

Ulubele viesojas Kuldīgā. Patversmes "Mīļās ķepiņas" iemītnieki arī ļoti gaida savu cilvēku!


Rakstnieces Daces Priedes stāsti "Mums vienas asinis Tev un man" rakstīti, lai aicinātu domāt par atbildību - vārdu, kas mūsdienās daudziem kļuvis svešs. Ienākumi no  grāmatas tiks ziedoti Ulubelei un Kuldīgas patversmei "Mīļās ķepiņas". Rīgā ar rakstnieci tikāmies pirms Ziemassvētkiem - 15. janvārī braucām uz Kuldīgu, lai projekta "Atbildīgs, izglītots, iesaistīts" ietvaros viesotos Kuldīgas patversmē, stāstītu par grāmatu un runātu par pamestiem dzīvniekiem ar kurzemniekiem.  
"Mīļās ķepiņas" saimniece Marita Līdaka stāsta, ka patversme vienlaikus spēj uzņemt padsmit kaķus un trīs suņus. Viņa šobrīd ir vadītāja, ārsts un kopēja vienā personā. Ļoti tiek gaidīti brīvprātīgie, kuri regulāri un apzinīgi spētu dzīvniekus reklamēt interneta vietnēs, sekmētu to atgriešanos mājās vai nonākšanu jaunā ģimenē. 
Ulubele un Dace iepazinās ar draudzīgajiem kaķu pusaudzīšiem un šobrīd diviem uz patversmi atvestajiem suņiem. Starp lielajiem mīlestības uzplūdiniem centāmies ķert foto mirkļus un aicinām Kuldīgas novada ļaudis aizbraukt un lemt atbildīgi par kāda ķepaiņa adopciju


Dace Priede atzina, ka ir īsta "kaķu tante" un Kuldīgas ielās palīdzējusi ne vienam vien noklīdušam un slimam murrātājam. 
Pēc patversmes apmeklējuma cilvēku pārpildītajā Kuldīgas mākslas nama zālē skanēja dzīvnieku stāsti, mūzika. Uz lielā ekrāna bija skatāmi Ulubeles esošie un bijušie audzēkņi. Līdz vēlai vakara stundai risinājās sarunas par mīlestību un atbildību. 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru