ceturtdiena, 2015. gada 17. decembris

Patversmes stāsti - kucēns


Esmu maziņš un man vēl nav vārdiņa. Ceru, ka drīz tikšu gan pie vārda, gan pie savas ģimenes un mājām, kurās augšu mīlēts, kur mani skolos, mācīs un piedos mazos grēciņus, kādi jau nu gadās tādiem bērneļiem kā man, maniem brāļiem un māsām.
Mēs mammītei piedzimām zem pamestas dārza mājiņas. Viņa bija ierīkojusi siltu midziņu, bet mūs pamanīja cilvēki, kuri teica, ka drīz būšot auksts un arī mammai te neesot ko ēst, un īsta saimnieka mums arī neesot, un kāds ir mammītes iepriekšējo kucēnu liktenis, neviens nezinot...
Tā mēs nonācām šeit, patversmē. Mums iet pavisam labi – esam pilniem punčiem un jautrā barā un mammīte, kaut arī sākumā bija dikti sabijusies, mūs kārtīgi baro, skolo un māca. 
 
Mammīte ir tik laba, ka pieņēma mūsu ģimenē vēl divus kucēnus , kuri bija palikuši bez savas mammas un dikti skuma. Tagad mēs ar satraukumu gaidām to brīdi, kad atnāks cilvēki, kuri gribēs dalīt ar mums savas mājas, rotaļlietas, bučas un spēles. Mēs ļoti ceram, ka par rotaļlietām neuzskatīs mūs pašus un kaut arī vēl esam maziņi un dumji, izturēsies ar cieņu, atbildību un sapratni.
Jo mamma saka, ka pavasarī mēs vairs nemaz nebūsim tādi mazi pūkaini bumbuļi kā šobrīd, bet izaugsim  gandrīz tikpat lieli kā viņa, un būsim labi ģimenes draugi, kompanjoni un sargi vēl turpmākos 15 gadus!
Mēs dzirdam, ka visapkārt gatavojas Ziemassvētkiem un ceram uz skaistu Ziemassvētku dāvanu – satikt savus cilvēkus. Tikai ir viena nopietna lieta: neaizmirstiet, ka mēs - mazie, smukie, pūkainie paši gan neesam Ziemassvētku dāvana kādam! Un arī mazi un pūkaini būsim tikai īsu brīdi!
Uzdāviniet mums cienīgu un labu dzīvi! Mēs priecīgi gaidām!


Palīdzēt Ulubeles iemītniekiem finansiāli iespējams:
- portālā Ziedot.lv - Ulubeles projektam “Izdari sirds darbu
- zvanot uz ziedojumu tālruni 90006083 (1 zvans = 1,42 eur)
- pārskaitot līdzekļus uz Ulubeles kontu:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LVL: LV38HABA0551011767179

Sīkāka informācija, sazinoties ar Ulubeles vadītāju Ilzi Džonsoni pa tālruni 20203333 vai e-pastu ulubele@ulubele.org 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru