pirmdiena, 2016. gada 14. marts

Aicinām no “Ulubeles” adoptētos kaķus Lieldienās piedalīties izstādē kopā ar Rīgas runčiem!


Dzīvnieku izstādes “Pūkainās Lieldienas Skonto” ietvaros 26. un 27. martā Rīgā, Skonto hallē notiks arī Pasaules kaķu izstāde, kurā mājas kaķu klasē var piedalīties ikviens bezšķirnes kaķis. Lai popularizētu no “Ulubeles” adoptētos minkas un uzsvērtu, ka bezšķirnes kaķi ir tikpat skaisti, iznesīgi un mīļi kā kaķi ar smalkiem ciltsrakstiem, meklējam no “Ulubeles” adoptētos kaķus un viņu saimniekus, kuri 26. un 27. martā var un vēlas piedalīties šajā izstādē!
Kāds labums kaķim un viņa saimniekam no dalības Pasaules kaķu izstādē “Pūkainajās Lieldienās Skonto”?
- Jūsu kaķi pēc starptautiskiem izstāžu kritērijiem novērtēs tiesneši no Latvijas un ārvalstīm. Augstāk novērtētajiem kaķiem – balvas;
- Iespēja sapazīties un konkurēt izstādē ar Rīgas runčiem – Muri un Kuzju (attēlā). Viņi arī pārstāvēs “Ulubeli”, jo savulaik adoptēti tieši no mūsu patversmes;
- Iespēja piedalīties bezšķirnes un patversmes kaķu popularizēšanā, parādot, ka viņi ir lieliski un skaisti mājdzīvnieki;
- Iespēja apmeklēt izstādi bez maksas abas dienas un apskatīt visus tajā esošos vismaz 1000 dažādos dzīvniekus – gan kaķus un suņus, gan lielu un mazu zoodārzu iemītniekus.
“Ulubele” Jūsu kaķim kā izstādes dalībniekam nodrošinās:
- Speciālo izstādes būri un tam nepieciešamo iekārtojumu;
- Bezmaksas dalību Pasaules kaķu izstādes mājas kaķu kategorijā;
- Papildinātu Jūsu marta labo darbu sarakstu. 
SVARĪGI: Pirms piesakāt savu no “Ulubeles” adoptēto kaķi dalībai šajā izstādē, lūdzu pārliecinieties vai dzīvniekam ir derīga vakcinācija pret trakumsērgu un veterinārā apliecība, kas to apliecina.
PIETEIKŠANĀS: Līdz 17. martam, zvanot pa tālruni 27863333 (darba dienās plkst.10:00 - 17:00) vai rakstot uz e-pastu: info@ulubele.org un norādot vēstulē kaķa pieteicēja vārdu, tālruņa numuru, minkas vārdu, vecumu un datumu līdz kuram derīga kaķa vakcinācija pret trakumsērgu. Vairāk informācijas – arī rakstot uz augšminēto e-pastu!
Ļoti gaidām jūsu minku pieteikumus izstādei! Muris un Kuzja lūdza nodot, ka nevar vien sagaidīt, kad iepazīsies ar citiem reiz “Ulubelē”, bet tagad pie lieliskiem saimniekiem mītošajiem minkām!
Vairāk par izstādi: http://www.dzivniekupasaule.lv/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru