ceturtdiena, 2016. gada 31. marts

Ziemassvētku kucēna laimīgais stāsts

Мы хотим рассказать, о нашем рождественском подарке! 
Итак, этого милейшего щенка с озорными глазами, старший сын назвал Сэмпай. В переводе с японского это означает "идущий впереди,старший товарищ" и все мы дружно называем eго Сэмом. 
Описать сколько восторга и радости принес Сэм в наш дом, не хватит слов. Сейчас ему уже полгода. И он самый лучший пес на свете! Именно собаку с таким характером и темпераментом мы всегда мечтали иметь. 
Он очень веселый, активный и озорной. Побегать с другими собаками, поиграть во все что можно, утащить все что ему покажется интересным и спрятать (никогда ничего не портит, только прячет у себя на месте) - это его любимые занятия. Очень любит повалятся на диванах, мыть лапы и пить воду из под крана. 
Еще Сэм очень умный и сообразительный пес. В своем возрасте он прекрасно усвоил все обязательные команды и множество "любительских" таких как "дай лапу", "отнеси на место", "покажи зубы" и т.д. 
И наверно самое главное, Сэм очень верный и преданный пес. На прогулке чужая собака подбежала к младшей дочери и прыгнув на неё, повалила на землю, Сэм не задумываясь бросился к чужой собаке и с лаем её прогнал. Сам с удовольствием играет с другими собаками, но всегда подбегает если собаки подходят к нам. Он еще совсем маленький, но уже настоящий защитник и охранник. 
Мы хотим выразить благодарность всем - всем работникам приюта. Благодаря вам, у нас появился верный, преданный и бесконечно любящий нас Друг. Вы делаете большую и сложную работу. Для этого необходимо иметь огромное сердце и свет в душе. Спасибо вам! 
Vēlamies izstāstīt par mūsu Ziemassvētku dāvanu.
Un tā, šo mīlīgo kucēnu ar draisko skatienu vecākais dēls nosauca par Sempai. Tulkojumā no japāņu valodas tas nozīmē: "pa priekšu ejošais, vecākais biedrs", un visi kopā to saucam par Semu.
Aprakstīt, cik daudz sajūsmas un prieka Sems ienesis mūsu mājās, nepietiks vārdu. Šobrīd viņam ir jau pusgadiņš. Un viņš ir vislabākais suns pasaulē! Tieši par šādu suni ar šādu raksturu un temperamentu mēs vienmēr esam sapņojuši.
Viņš ir ļoti jautrs, aktīvs un nebēdnīgs. Izskrieties ar citiem suņiem, spēlēties ar visu iespējamo, aizstiept un paslēpt (nekad neko nebojā, tikai noslēpj savā vietiņā) visu, kas viņam liksies interesants - tās ir viņa mīļākās nodarbes. Ļoti mīl zvilnēt dīvānos, mazgāt ķepas un dzert ūdeni no krāna.
Vēl Sems ir ļoti gudrs un saprātīgs suns. Savā vecumā viņš jau lieliski apguvis visas obligātās komandas un daudzas "amatieru", tādas kā "dod ķepu", "aiznes vietā", "parādi zobus" u.c.
Un laikam pats galvenais, Sems ir ļoti uzticīgs un uzticams suns. Pastaigas laikā svešs suns pieskrēja pie jaunākās meitas un, uzlecis viņai, nogrūda zemē. Sems nedomājot metās svešajam sunim klāt un riedams to padzina. Sems ļoti labprāt spēlējas ar citiem suņiem, bet vienmēr pieskrien, ja kāds suns nāk mums klāt. Viņš vēl ir pavisam mazs, bet jau īsts aizstāvis un sargs.
Mēs vēlamies pateikties visiem, visiem patversmes darbiniekiem. Pateicoties jums, esam ieguvuši uzticamu, no sirds mūs mīlošu Draugu. Jūs darāt lielu un grūtu darbu. Tam nepieciešama plaša sirds un gaiša dvēsele. Paldies jums!

Ziemassvētku kucēna stāsts


Palīdzēt Ulubeles iemītniekiem finansiāli iespējams:
- portālā Ziedot.lv - Ulubeles projektam “Izdari sirds darbu
- zvanot uz ziedojumu tālruni 90006083 (1 zvans = 1,42 eur)
- pārskaitot līdzekļus uz Ulubeles kontu:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LVL: LV38HABA0551011767179

Sīkāka informācija, sazinoties ar Ulubeles vadītāju Ilzi Džonsoni pa tālruni 20203333 vai e-pastu ulubele@ulubele.org 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru