Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme

Rīgas pilsētas apmaksātā dzīvnieku patversme atrodas Rīgas rajona Stopiņu novada apdzīvotā vietā Līči, 800 m no šosejas, mežā – saukta arī par Līču patversmi. Iebraucot Līčos šosejas malā ir norāde „Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme”, pēc kuras mūs iespējams atrast. Patversmē tiek izmitināti Rīgas pilsētā izķertie klaiņojošie suņi un bez saimnieka palikušie kaķi. Dzīvnieku patversmes telpas un iekārtojums ļauj uzņemt un nodrošināt aprūpi 40 suņiem un 20 kaķiem.

Kopš 2010.gada 5.maija biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele” ir pārņēmusi Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes apsaimniekošanu no līdzšinējiem apsaimniekotājiem. Biedrība nodrošina:
- dzīvnieku uzņemšanu un uzturēšanu;
- dzīvnieku esošo vai jaunu saimnieku meklēšanu;
- patversmes dzīvnieku aprūpi atbilstoši labturības prasībām.

Apmeklētājiem dzīvnieku patversme ir atvērta katru dienu, izņemot ceturtdienas, laikā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00. Tiem, kas nolēmuši paņemt dzīvnieku no patversmes, iegūstot draugu uz vairākiem gadiem, apmeklētājiem paredzētajā laikā sniegsim nepieciešamo informāciju par patversmē mītošajiem dzīvnieciņiem. Tie pārsvarā ir bezšķirnes dzīvnieki, tādēļ to raksturs un uzvedība ne vienmēr ir skaidri nosakāma.

Mūsu kontaktinformācija ir:

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme
Adrese: Rīgas rajons, Stopiņu novads, Līči, “Ozolaines” teritorijā, LV-2118, p/n Cekule
Tālrunis: 27803333 (no plkst.9.00 līdz plkst.18.00)
e-pasts: ulubele@ulubele.orgPašvaldība apmaksā dzīvnieku uzturēšanu 14 dienas no uzņemšanas brīža dzīvnieku patversmē. Pēc šī laika dzīvnieki ir vai nu jāeitanazē, vai arī jāmeklē citas iespējas, kā tos uzturēt. Biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele” mērķis ir dot iespēju dzīvot jebkuram dzīvniekam. Finansiālo iespēju robežās mēģināsim to arī nodrošināt!

Atbalsti mūs:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
PVN Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LVL: LV38HABA0551011767179