Par Ulubeli

Biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele" ir dibināta 2005.gada 21.novembrī, apvienojoties domubiedriem, kam nav vienaldzīgs dzīvnieku liktenis.

Biedrības misija
Apzinoties katru īpatni kā vērtību, rūpēties par jebkura dzīvnieka labturību un aizsardzību, un īpaši nodrošināt tiesības un dot iespēju dzīvot dzīvniekiem, kuriem jebkādu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams atrast īpašnieku.Biedrības mērķi

  1. nodrošināt jebkuram dzīvniekam, kuram jebkādu iemeslu dēļ ilgstoši nevar atrast jaunu saimnieku, uzturēšanu to mūža garumā, izveidojot un uzturot dzīvnieku pansionātu;
  2. veicināt labvēlīgu attieksmi pret dzīvniekiem, neatkarīgi no to sugas, vecuma un veselības stāvokļa;
  3. aktīvi līdzdarboties dzīvnieku labturību nosakošo normatīvo aktu izstrādes un pilnveidošanas procesos, paužot savu viedokli un sniedzot atzinumus valsts institūcijām dzīvnieku aizsardzības un labturības jomā; 
  4. praktiski iesaistīties dzīvnieku labturības normu īstenošanā; 
  5. apzinoties dzīvnieku kā nozīmīgu vides sastāvdaļu, veicināt visas vides sakārtošanu, veidojot labvēlīgus dzīves apstākļus gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. 

Dzīvnieku patversme Ulubele atrodas Stopiņu novada apdzīvotā vietā Līči "Ozolaine" teritorijā, 800 m no šosejas, mežā – saukta arī Līču patversme. Iebraucot Līčos šosejas malā ir norāde „Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme”, pēc kuras mūs iespējams atrast. Pie mums var atbraukt arī ar sabiedrisko transportu - autobusi iet no Turgeņeva ielas pie Zinātņu akadēmijas. Autobusi Nr. 6829, 6830, 6831, 6835 (autobusu saraksti).
Jākāpj ārā pieturā "Ceļu meistars" (tā ir tūlīt pēc iebraukšanas Līčos). Ceļa malā jāmeklē norāde uz patversmi. No galvenā ceļa pa meža ceļu taisni uz priekšu apmēram 1 km kājām. 

Patversmē tiek izmitināti Rīgas pilsētā, Stopiņu un Mārupes novados izķertie klaiņojošie suņi un bez saimnieka palikušie kaķi, kā arī pēc individuālas vienošanās uzņemti dzīvnieki. Dzīvnieku patversmē ik dienu uzturas 200 suņi un 200 kaķi. Līču patversme apmeklētājiem atvērta katru dienu (bez brīvdienām): 
10:00 – 17:00 Suņu saimniekiem un adoptētājiem, ziedojumu nodošanai;12:00 – 16:00 Brīvprātīga palīdzība suņu staidzināšanā.


Pašvaldība apmaksā dzīvnieku uzturēšanu 14 dienas no uzņemšanas brīža dzīvnieku patversmē. Pēc šī laika dzīvnieki ir vai nu jāeitanazē, vai arī jāmeklē citas iespējas, kā tos uzturēt. Biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele” mērķis ir dot iespēju dzīvot jebkuram dzīvniekam. Finansiālo iespēju robežās mēģināsim to arī nodrošināt! 

Ja Jums ir vēlme un iespēja palīdzēt pilsētas klaiņojošo dzīvnieku dzīves apstākļu uzlabošanā, sniedziet savu atbalstu. Par iespējām mums palīdzēt skatieties mājas lapas ulubele.org sadaļā: Atbalsts Ulubelei.

Mūs var sazvanīt:
Dzīvnieku patversme Ulubele - 27803333 
Ziedojumi, palīdzības iespējas patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem - 20203333

Elektroniski ar mums var sazināties pa e-pastu:
adopcija@ulubele.org - visos jautājumos par un ap dzīvniekiem 
ulubele@ulubele.org - organizatoriskos jautājumos

Kā mūs atrast:
Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas:
Rīgas rajons, Stopiņu novads, Līči, 
“Ozolaines” teritorijā, LV-2118, p/n Cekule Vairāk par mums un mūsu darbiem lasiet biedrības mājas lapā www.ulubele.org